30 DAKİKA'DA

KAYITLI ELEKTRONİK POSTA

en uygun fiyata, en hızlı çözüm!


Nasıl Başvurulur?

ONLINE BAŞVURU

panel.e-tugra.com.tr adresinden veya yandaki resime tıklayarak online başvuru sistemine girilir. Kredi Kartı ve Banka EFT/Havale seçenekleriyle ödeme gerçekleştirilir. Sipariş sonrasında başvuru belgelerinin çıktıları alınarak imzalanır ve KEPKUR Merkez adrese kargo ile gönderilir. Sipariş onay sonucunda gelen aktivasyon e-postası ile hesap aktif edilir. 

MERKEZLERDEN BAŞVURU

www.kepkur.com.tr/iletisim adresinden veya yandaki resime tıklayarak en yakın başvuru merkezine gidilir. Mevcut ödeme seçenekleriyle ödeme gerçekleştirilir. Sipariş sonrasında başvuru belgeleri imzalanır. Sipariş onay sonucunda gelen aktivasyon e-postası ile hesap aktif edilir. 

Hakkımızda

“KepKur Yazılım Bilişim Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş.” Bilgi Güvenliği Sistemi bir “Kayıtlı Elektronik Posta Hizmet Sağlayıcı” olarak, kayıtlı elektronik posta ile ilgili hizmetleri, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun 18. ve 1525. Maddelerine ve ilgili ikinci mevzuatta belirlenen mali, idari ve hukuki nitelikler uyarınca sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. Gözde Plaza No:130/59 Balgat - Çankaya/ANKARA

Telefon: (850) 5322761

E-Posta: kep@kepkur.com.tr